Bauskas alus

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot "Piekrītu" vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu politiku lasiet šeit.

Piekrītu
Bauskas alus
Bauskas alus

Bauskas alus ir uzņēmums, kas alus darīšanas tradīcijas godā kopš 1981. gada. Alus darītavas bagātību veido tradīcijas. Neskatoties uz to, ka Bauskas alus darītava pilnveidojas un modernizējas, ražošanas komanda kā iepriekš paliek uzticīga senajai, klasiskajai ražošanas tehnoloģijai, kas ļauj nemainīt Bauskas alus cienītājiem tik iemīļoto garšu. 

 

Mūsu stūrakmeņi ir Bauskas gaišais un Bauskas tumšais alus. Abi tautā iemīļoti un nemainīgi labi jau vairāk nekā trīsdesmit gadus. Mūsu alus ir ieguvis ne tikai tautas, bet arī žūrijas atzinību un godalgotas vietas dažādos starptautiskos konkursos. Bauskas alus unikālo garšu un raksturu gadiem ilgi ir rūdījis aldaris ar plašām zināšanām un pieredzi, kas balstīta tradīcijās un klasiskās vērtībās. 

 

Arī mūsu bezalkoholiskie dzērieni ir tautā jau sen iecienīti – Kvass, Portera iesala dzēriens un iesala dzēriens Veselība. Šo dzērienu unikālā recepte un garša tika atklāta pagājušā gadsimta vidū, bet joprojām šīs garšas ir pazīstamas un ir iecienīta ikdienas izvēle daudziem no mums.