Bauskas alus

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot "Piekrītu" vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu politiku lasiet šeit.

Piekrītu
Bauskas alus
Kārlis Zālītis
Bauskas alus
Kārlis Zālītis

Bauskas alus ir uzņēmums, kurš alus darīšanas tradīcijas godā kopš 1981. gada, turklāt ražotnei modernizējoties esam spējuši tās saglabāt, nenolaižot kvalitātes latiņu.

 

Mūsu stūrakmeņi ir Bauskas gaišais un Bauskas tumšais alus. Abi tautā iemīļoti un nemainīgi labi jau vairāk nekā trīsdesmit gadus.  To unikālo raksturu rūdījis aldaris, mūsu garšas veiksmes stāsta atslēga - Kārlis Zālītis. Viņa izpratnei par miestiņu ir vairāk nekā sešdesmit gadus stiprs pamats, kas balstās klasisko tehnoloģiju pieredzē.

 

Kvass, Portera iesala dzēriens vai iesala dzēriens Veselība, kura unikālo ražošanas tehnoloģiju Kārlis Zālītis atklāja pagājušā gadsimta vidū. Ar šiem tautā zināmajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem mūs pazīst to cienītāji. Savukārt tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha spējis iekarot atspirdzinošo dzērienu mīļus savas neatkārtojamās garšas un veselīgo īpašību dēļ.