Jaunumi

Konkurences padome apstiprina “Bauskas alus” darījumu

Pievienots:
Konkurences padome apstiprina “Bauskas alus” darījumu
Konkurences padome apstiprina “Bauskas alus” darījumu

Konkurences padome ir apstiprinājusi SIA “Bauskas alus” 100% kapitāldaļu pārdošanu “CIDO Grupai” bez īpašiem nosacījumiem. Darījumu paredzēts pilnībā noslēgt pāris mēnešu laikā. 

Kā iepriekš minēts, “Bauskas alus” turpinās darbu kā neatkarīga alus darītava, ražojot, virzot un pārdodot produktus tirgū. Tajā pašā laikā tai būs iespēja izmantot “CIDO Grupas” tirdzniecības un izplatīšanas tīklu, kas ievērojami sekmēs produkta pieejamību patērētājiem un veicinās “Bauskas alus” attīstību. 

Līdzšinējais “Bauskas alus” īpašnieks Vladimirs Barskovs turpinās darbu uzņēmumā līdz darījuma pilnīgai pabeigšanai, savukārt pēc tam konsultēs uzņēmumu pēc nepieciešamības, tādējādi nodrošinot pēctecību – tradicionālās receptūras ievērošanu un turpmāku augstas kvalitātes produktu ražošanu. 

SIA “CIDO Grupa” valdes priekšsēdētājs Marijus Valdas Kirstukas saka: “Konkurences padomes lēmums ir devis zaļo gaismu iespējai apvienoties ar Latvijā ļoti mīlēta alus zīmola saimi, un mēs esam apņēmības pilni sniegt ieguldījumu tā attīstībā. Lai darījums tiktu pilnībā pabeigts, patlaban norit juridisko jautājumu sakārtošana, taču “Bauskas alus” ikdienas ritms nav mainījies, ražošana turpinās un pats būtiskākais ir gatavoties nākamajai “alus sezonai”.”

“Bauskas alus” lepojas ar unikālu alus darītavu, kurā ar tradicionālām metodēm tiek ražoti Latvijas iedzīvotāju iecienīti produkti. “Bauskas alus” arī turpmāk regulāri organizēs ekskursijas ražotnē, ikvienu alus cienītāju aicinot klātienē apskatīt tradicionālo alus brūvēšanas procesu un nobaudīt savu iecienītāko alu. 

Par “Bauskas alus”

SIA „Bauskas alus“  ir alus un bezalkoholisko dzērienu ražotājs, kas darbojas kopš 1981. gada. Patlaban „Bauskas alus” ražo astoņas alus šķirnes, kā arī alus kokteili „Festiņš“, kvasu, iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris” un tējas sēnes dzērienu „Dr. Kombucha".

Par “CIDO Grupa” 

SIA „CIDO Grupa” ir vadošais dzērienu ražotājs Baltijā, kura produktu portfelī ietilpst sulas, nektāri un sulu dzērieni, dabīgais minerālūdens, gāzētie dzērieni, kā arī alus. Kopš 2016. gada „CIDO Grupa“ ir oficiālais partneris un licencētais PEPSICO izplatītājs Baltijas reģionā. „CIDO Grupa“ eksportē savu produkciju uz 15 pasaules valstīm.

Citi jaunumi