Jaunumi

„Bauskas alus” piedāvā jaunu alus šķirni „Savējais”

Pievienots:
„Bauskas alus” piedāvā jaunu alus šķirni „Savējais”
„Bauskas alus” piedāvā jaunu alus šķirni „Savējais”

Alus cienītājus „Bauskas alus” darītava šajā sezonā iepriecinās ar jaunu alus šķirni „Savējais”, kas no marta sākuma būs pieejama visās lielākajās tirdzniecības vietās Latvijā. Alus atšķirsies no citiem „Bauskas alus” piedāvātajām alu šķirnēm ne tikai ar izteikti vieglu garšu un īpaši izmeklētiem apiņiem, kas papildināti ar izsmalcinātiem miežu iesaliem, bet arī ar „Bauskas alus” darītavai neierastu etiķetes dizainu. 

 

„Katru „Bauskas alus” cienītāju vēlamies saukt par savējo, tāpēc arī alus šķirnei tāds nosaukums radies – „Savējais”. Dzerot jauno alu, pat ja esi nedaudz atšķirīgs, kopā ar „Gaišais Bauskas alus Savējais” vienmēr un visur būsi savējais. Mēs vēlamies, lai visi būtu savējie, tam nav nozīmes, vai ir strīpas kā zebrām, vai maldinošs izskats kā vilkam - visi var būt savējie. Salīdzinot ar citām „Bauskas alus” darītavas izstrādātajām šķirnēm, alus „Savējais” ir viegls (4,2%). Ceram, ka alus ar savu oriģinālo etiķetes dizainu un izsmalcināto garšu, uzrunās ne tikai mūsu esošo pircēju, bet arī to alus mīli, kurš līdz šim ir bijis citu alu baudītājs,” stāsta „Bauskas alus” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Barskovs.

 

Alus vecmeistars Kārlis Zālītis atzīst jauno produktu un saka: „”Savējais” ir viegls alus ar ļoti gaisīgu un sabalansētu garšas buķeti, ko novērtēs katrs alus baudītājs.”

 

„Bauskas alus” šajā sezonā plāno pārsteigt ne tikai alus cienītājus, bet arī dāmas, kurām alus negaršo izstrādājot, ko īpašu arī viņām. Pavasarī vēl ir gaidāmi jaunumi bezalkoholisko dzērienu segmentā.

 

 „Bauskas alus” jau kopš 1981. gada ražo alu pēc sentēvu alus darīšanas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt patērētājiem tik iecienīto alus garšu. Uzņēmums ražo ne tikai alu, bet arī tautā iecienītos bezalkoholiskos iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris”, Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha” un dabīgi raudzētu kvasu.  

Citi jaunumi