Jaunumi

“Bauskas alus” ievieš jaunu produktu līniju – alus kokteiļi

Pievienots:
“Bauskas alus” ievieš jaunu produktu līniju – alus kokteiļi
“Bauskas alus” ievieš jaunu produktu līniju – alus kokteiļi

Bauskas alus darītava attīsta jaunu produktu līniju – alus kokteiļi un piedāvā pirmo produktu šajā līnijā – gaišā alus kokteilis “Festiņš” brūkleņu. Produkta izstrādā un ieviešanā investēts 120 tūkst. eiro.

 

Alus kokteilis “Festiņš” ir īsts baudījums karstā vasaras dienā, it sevišķi atdzesēts vai kopā ar ledus gabaliņiem! Alus kokteiļa „Festiņš” gaisīgo garšas buķeti veido Bauskas gaišais alus kopā ar tējas sēnes dzērienu, ko papildina Latvijas meža karaliene – brūklene. Alk. tilp. 2.4%.


 

“Iepriekšējā ziema Bauskas alus darītavai bija ražīga, jo radījām jaunus dzērienus ne tikai bezalkoholiskajā segmentā, bet arī, ieviešot jaunu produktu līniju – alus kokteiļi. Kokteilim ir savs rašanās stāsts. Bieži ar draugiem degustējot alu, dāmas, kurām negaršoja alus, jautāja, kad Jūs piedāvāsiet mums kaut ko vieglu un gaisīgu bez alus, kas garšotu arī mums - dāmām. Pēc rūpīgas tirgus izpētes un jaunāko tendenču apzināšanas Eiropā un pasaulē, radās ideja par jauna segmenta attīstīšanu alus darītavā – alus kokteiļi, kas mūsu alus darītavai ir jauns un nebijis virziens. Ideja ir vainagojusies ļoti garšīgā produktā – gaišā alus kokteilis Festiņš brūkleņu, kam ir maiga un gaisīga garša, ko papildina meža oga brūklene, kas rada atspirdzinošu sajūtu. Lieliskākais, ka dāmas, kurām negaršo alus, ir sajūsmā par šo produktu, par ko ir patiess prieks,” atklāja Bauskas alus darītavas valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

Citi jaunumi