Jaunumi

Bauskas alus darītavai “Baltic Beer Star 2017” viena zelta un trīs sudraba godalgas

Pievienots:
Bauskas alus darītavai “Baltic Beer Star 2017” viena zelta un trīs sudraba godalgas
Bauskas alus darītavai “Baltic Beer Star 2017” viena zelta un trīs sudraba godalgas

Noslēdzies jau piektais alus, kvasa un iesala dzērienu konkurss-degustācija “Baltic Beer Star” 2017, kurā Bauskas alus darītava ieguva vienu zelta medaļu un trīs sudraba medaļas. Hibrīda/Miksētā (jauktā tipa) alus grupā sudraba medaļas saņēma “Alus kokteilis Festiņš brūklene”. Kvasa un iesala dzērienu grupā sudraba medaļas ieguva SIA Bauskas alus “Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha karkade” un dabīgi raudzētais “Kvass”. Savukārt kvasa un iesala dzērienu grupā zelta medaļu ieguva Bauskas alus darītavas “Tējas sēnes dzēriens Dr.Kombucha”.

 

“Piedalāmies konkursā jau piekto reizi un priecājamies, ka mūsu produktus novērtē ne tikai patērētāji, bet arī profesionāla žūrija. Īpašs gandarījums par mūsu tējas sēnes dzērieniem “Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha” un “Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha karkade”, kas ieguva zelta un sudraba godalgas. Protams, neslēpjam, ka mums ir ļoti garšīgs dabīgi raudzēts “Kvass”. Alus kokteilis “Festiņš” brūklene arī lēnām iekaro patērētāju sirdis ar savu vieglo garšu, ko atzīst arī žūrija,”  stāsta Bauskas alus darītavas priekšsēdētājs Vladimirs Barskovs.

 

Šogad konkursā īpaša uzmanība tika pievērsta patērētāju vidū lielu popularitāti ieguvušo alu ar dažādām piedevām un garšām, alus kokteiļu, kā arī kvasa, iesala un dabīgi raudzētu bezalkoholisko dzērienu kvalitātes un atbilstības novērtēšanai atbilstoši starptautiski noteiktajām prasībām. Konkursā medaļas ieguva 37 produkti, tostarp pasniegtas 8 zelta medaļas, 16 sudraba medaļas un 13 bronzas godalgas.

 

Konkursa mērķis ir popularizēt alu un uz iesala bāzes radītos produktus kā Latvijas nacionālos produktus, veicināt kvalitatīvas un nekaitīgas produkcijas ražošanu un paaugstināt tās konkurētspēju. Ja uz dzēriena marķējuma redzama kāda no “Baltic beer star” konkursā iegūtajām medaļām, par kvalitāti nav jāšaubās, tas noteikti būs izcils garšu harmonijas paraugs!

 

Konkursa rīkotājs ir Alus, iesala dzērienu un kvasa biedrība «Alus brālība» sadarbībā ar Latvijas Alus darītāju savienību. 

Citi jaunumi