Jaunumi

Bauskas alus darītava veiksmīgi strādā bezalkoholisko dzērienu segmentā 2018. gadā

Pievienots:
Bauskas alus darītava veiksmīgi strādā bezalkoholisko dzērienu segmentā 2018. gadā
Bauskas alus darītava veiksmīgi strādā bezalkoholisko dzērienu segmentā 2018. gadā

Bauskas alus darītava  2018. gada vasaras sezonā strādājusi ražīgi, pateicoties neierasti garajai un karstajai vasarai, kas sekmējusi bezalkoholisko dzērienu un alus pārdošanas rādītāju pieaugumu pirmajos astoņos mēnešos. Bezalkoholisko dzērienu pārdošanas apjoms 2018. gada pirmajos astoņos mēnešos, salīdzinot ar  2017. gada rādītājiem, ir audzis par 16%, kas ir 5656 DL.  Alus pārošanas apjoms arī ir pieaudzis, kā arī šī gada jaunā alus šķirne -  “Latvijas 100”  ir iekarojusi patērētāju uzticību.

 

“Bauskas alus darītava var lepoties ar gardām alus šķirnēm, kuras tiek turētas cieņā gan ikdienā, gan godos, par ko pārliecinājāmies arī mēs šogad, ka ne tikai jau iecienītas, bet arī jaunas alus garšas interesē patērētājus, par ko liecina pārdošanas apjomi, kas ir labāki nekā pagājušajā gadā. Šajā sezonā piedāvājām jaunu gaišā alus šķirni “Latvijas 100”, kas ir premium alus. Tā ir mūsu alus darītavas dāvana Latvijai dzimšanas dienā. Es ļoti priecātos, ka  arī pēc 100 gadiem tā būtu piemiņa no mums – Bauskas alus darītavas,” stāsta Bauskas alus darītavas valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

 

Bauskas alus darītava ražo 8 dažādas alus šķirnes un 5 veidu bezalkoholiskos dzērienus. Šogad patērētāji visvairāk no bezalkoholiskajiem dzērieniem bija iecienījuši “Kvasu”, kura pārdošanas apjoms 2018. gada pirmajos astoņos mēnešos kāpis par 48%, kas ir 5614 DL. Arī Bauskas alus darītavas iesala dzērienu pārdošanas apjoms 2018. gada astoņos mēnešos, salīdzinot ar 2017. gada astoņiem mēnešiem, kāpis par 7%, kas ir par 1488 DL vairāk.

 

 Plašāk par Bauskas alus darītavas bezalkoholiskajiem dzērieniem vēsta Vladimirs Barskovs Bauskas alus darītavas valdes loceklis: “Patērētāji arvien vairāk izvēlas bezalkoholiskos dzērienus, un šogad laika apstākļi bija labvēlīgi ne tikai alus darītājiem, bet arī bezalkoholisko dzērienu ražotājiem. Bauskas alus darītava ir lielākā Latvijā, kas ražo tik plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu.  Varam teikt, ka patērētāji ar katru gadu arvien vairāk izvēlas ne tikai alu, bet arī Latvijā ražotus bezalkoholiskos dzērienus. Mums ir prieks, ka pircēji ir iecienījuši ne tikai mūsu labi zināmos produktus, bet arī veselīgos “Tējas sēnes dzērienus Dr. Kombucha” , kas ir vairāk kā tikai dzēriens, jo stiprina arī veselību.” 

 

„Bauskas alus” jau kopš 1981. gada ražo alu pēc klasiskās alus darīšanas tehnoloģijas, kas ļauj saglabāt patērētājiem tik iecienīto alus garšu. Uzņēmums ražo ne tikai alu, bet arī tautā iecienītos bezalkoholiskos iesala dzērienus „Veselība”, „Porteris”, Tējas sēnes dzēriens Dr. Kombucha” un dabīgi raudzētu kvasu.

Citi jaunumi