Jaunumi

Bauskas alus darītava saņem apbalvojumu par jauno gaišā alus šķirni ''Latvijas 100''

Pievienots:
Bauskas alus darītava saņem apbalvojumu par jauno gaišā alus šķirni  ''Latvijas 100''
Bauskas alus darītava saņem apbalvojumu par jauno gaišā alus šķirni  ''Latvijas 100''

Vēlamies jums vēstīt par labajām ziņām Bauskas alus darītavā. 3. februārī  VEF kultūras pilī, Rīgā jau septīto reizi notika Latvijas Alus darītavu nozīmīgākais gada pasākums “Latvijas Alus gada balva 2017”, kurā Bauskas alus darītava tika nominēta trīs nominācijās. Gaišā alus šķirne “ Latvijas 100” ir Gada jaunums, spilgtākais notikums nozarē Par tradicionālo vērtību etiķetē “Latvijai 100” un Bauskas alus darītava arī Videi draudzīgākais un sociāli atbildīgākais ražošanas uzņēmums. Kā arī alus darītava ieguva atzinības rakstu nominācijā Lielākais tirdzniecības pieaugums veikalu grupā.

 

Visnozīmīgākais atzinums, pateicoties mūsu patērētājiem, ir tautas balsojumā iegūtais “Mīlētākās Latvijas alus darītavas” statuss lielo alus darītavu grupā. AS “Latvijas Mediji” portāla LA.lv rīkotajā balsojumā interesenti varēja vērtēt kopumā 44 alus darītavas, laika posmā no 10. līdz 25. janvārim.

 

“Esmu gandarīts par Bauskas alus darītavas panākumiem 2017. gadā, kāpinot tirdzniecības apjomu lielveikalos un uzsākot ražot jaunu alus šķirni “Latvijas 100”, kas ir mūsu dāvana Latvijai simtgadē. Ilgtermiņā esam strādājuši, lai radītu videi draudzīgu un sociāli atbildīgu uzņēmumu, priecājos, ka šogad esam apbalvoti šajā nominācijā, jo tas ir liels ilgetermiņa ieguldījums. Taču lielākais apbalvojums, ko varēja saņemt apbalvošanas ceremonijā ir “Mīlētākās Latvijas alus darītavas” statuss, jo to izvēlas nevis žūrija, bet alus mīļotājs. Esam pateicīgi visiem, kas atbalstīja, piedalījās ne tikai aptaujā, bet ir ar mums arī ikdienā. Tas uzliek atbildību neapstāties pie sasniegtā un turpināt augt, attīstīties kopā ar alus mīļotājiem,” stāsta SIA “Bauskas alus” darītavas valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

Citi jaunumi