Jaunumi

Bauskas alus darītava Latvijai dzimšanas dienā dāvina premium gaišā alus šķirni Latvijas 100

Pievienots:
Bauskas alus darītava Latvijai dzimšanas dienā dāvina premium gaišā alus šķirni Latvijas 100
Bauskas alus darītava Latvijai dzimšanas dienā dāvina premium gaišā alus šķirni Latvijas 100

2017. gads Bauskas alus darītavai ir bijis ražīgs gads. 2017. gada nogalē ir sākts ražot jaunu alus šķirni Latvijas 100, kas ir Bauskas alus darītavas dāvana Latvijai dzimšanas dienā. 2017. gadā Bauskas alus darītavas ražoto bezalkoholisko dzērienu pārdošanas apjoms dekalitros ir palielinājies par 4,9% un alus pārdošanas apjoms ir palielinājies par 1,4%, salīdzinot ar 2016. gadu. Atsevišķi izdalot pircēju iecienītākās alus šķirnes, Bauskas gaišais alus 0,5 l apjoms dekalitros ir palielinājies par 10%, savukārt Bauskas Tumšais alus Premium 0,5 l palielinājies pa 31%, salīdzinot ar 2016. gada rādītājiem. 

 

“2017. gads Bauskas alus darītavai bija veiksmīgs. Šogad patērētāji visvairāk ir godājuši Bauskas gaišo un Bauskas tumšo Premium alu, kas liecina, ka patērētāji meklē un ciena kvalitatīvu produktu. Arī 2017. gadā neesam apstājušies pie sasniegtā, domājam par jaunām alus šķirnēm, lai piedāvātu alus cienītājiem jaunas garšas. Tāpēc 2017. gada nogalē uzsākām ražot jaunu Premium gaišo alu Latvijas 100, pie kura strādājām jau vairākus mēnešus, atlasot un izmēģinot dažādus apiņu un iesalu veidus, lai izveidotu īpašu recepti par godu Latvijas dzimšanas dienai.  Latvijas 100 etiķetes dizains ir ieturēts Latvijas karoga krāsās un izceļas ar īpašu greznību un bagātību, kas raksturo arī piesātināto alus garšas buķeti, ko novērtēs katrs alus pazinējs. Pašreiz alus ir pieejams Bauskas firmas veikaliņā Miestiņš un citi labumi, ceram, ka pavasarī būs jau lielākajos veikalos visā Latvijā.” stāsta SIA Bauskas alus valdes loceklis Vladimirs Barskovs.

 

“Esmu lepns, ka esam sarūpējuši lielisku dāvanu Latvijai, darot to, ko vislabāk protam – brūvēt alu. Jaunais alus Latvijas 100  ir premium alus, pie kura strādājam jau ļoti ilgu laiku un mūsu darbs ir atspoguļojies bagātīgā un piesātinātā gaišā alus garšā. Priecājos, ka mani pēcteči strādā ar lielu atbildības sajūtu, radot jaunas alus šķirnes, un ļauj man pastāvēt blakus. Uzskatu, ka  alus mums ir izdevies, bet to, lai vērtē alus cienītāji,” vēsta vecākais alus meistars Latvijā  - Kārlis Zālītis, kas 91 gada vecumā vēljoprojām strādā Bauskas alus darītavā.

 

“2017. gadā sākām ražot tējas sēnes dzērienu Dr. Kombucha karkade ar sarkanās tējas garšu, kas ir viegli gāzēts dzēriens ar saldskābenu garšu un pazeminātu cukura daudzumu. Līdz šim bija ierasts, ka tējas sēnes dzērienu gatavo mājās, bet mēs esam pirmie Baltijā, kas šo produktu ražo rūpnieciski, tāpēc esam gandarīti, ka tējas sēnes dzēriena Dr. Kombucha un tējas sēnes dzēriena Dr. Kombucha karkade pārdošanas apjomi dekalitros ir kāpuši par 60%, salīdzinot ar 2016. gadu, atklāj SIA Bauskas alus komercdirektore Daiga Solzemniece.

 

Bauskas alus darītava savā ražotnē 2017.gadā ir investējusi attīstībā 620 tūkst. EUR.

Citi jaunumi